تکمیل جابجایی سرور

بدینوسیله به اطلاع می رسانیم با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شیواهاست کلیه وب سایت های میزبانی شده توسط ما به سرورهای جدید و بسیار پرقدرت تر منتقل شدند.کلیه وب سایت ها از نظر عملکرد بعد از ... بیشتر »

جابجایی سرور میزبانی وب

به منظور ارتقاء کیفیت خدمات شیوا هاست، سرورهای میزبانی وب جدید بسیار قدرتمند توسط تیم پشتیبانی شیواهاست تهیه شده است. سخت افزار این سرور ها از CPU بسیار قویتر،میزان RAM بیشتر و هاردهای SSD NVME که ... بیشتر »

تایید شماره موبایل مشتریان

کلیه مشتریان شیواهاست بایستی نسبت به تایید شماره تلفن همراه خود از طریق ثبت کد تایید اتوماتیک در ناحیه کاربری اقدام نمایند. درحال حاضر برای ورود به صفحه "سرویس های من" این گزینه اجباری شده است و ... بیشتر »

بروزرسانی سیستم ناحیه کاربری

سیستم مدیریت کاربران و ناحیه کاربری شیواهاست ( اسکریپت WHMCS ) به آخرین نسخه ارتقاء یافت. در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد ناحیه کاربری ( به عنوان مثال اختلال درگاه پرداخت ) حتما با پشتیبانی ... بیشتر »

بروزرسانی نرم افزاری سرور های میزبانی وب

بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که نرم افزار های مورد استفاده در سرورهای میزبانی وب آپدیت شده اند. هم اکنون می توانید یکی از 3 نسخه 5.6 و 7.0 و یا 7.2 از php را برای سایت خود انتخاب نمایید. ... بیشتر »

افزایش تعرفه سرویس های میزبانی وب

بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان همراه شیواهاست میرسانیم بدلیل افزایش هزینه های نگهداری و پشتیبانی سرور ها و ارائه کیفیت مناسب، تعرفه سرویس های میزبانی وب شیواهاست به میزان مناسبی افزایش یافته ... بیشتر »

انتقال دفتر شیوا هاست به تهران

بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که در روزهای اخیر درگیر انتقال دفتر شیوا هاست از جزیره زیبای کیش به تهران می باشیم و ممکن است تاخیر هایی در پاسخ به درخواست های پشتیبانی ایجاد شود که بابت آن ... بیشتر »

بروز رسانی ناحیه کاربری شیوا هاست

با سلام، سیستم ناحیه کاربری شیوا هاست به آخرین نسخه WHMCS ارتقاء پیدا کرد. همکاران ما همه تلاش خود را در انجام بدون مشکل این بروزرسانی کرده اند. اما خواهشمندیم چنانچه شما کاربران عزیز مشکلی در ... بیشتر »

اطلاعیه 2: انتقال دامین های بین المللی

با سلام به همراهان عزیز شیوا هاست همانطور که پیشتر به اطلاع رساندیم بایستی دامین های بین المللی از رجیسترر فعلی که شرکت Resello می باشد به دلیل مشکلات تحریم خارج شود. پس از بررسی های بسیار شرکت atak ... بیشتر »

اطلاعیه 1: مشکل تحریم دامین های بین المللی

این پیام حاوی مطالب و نکات بسیار مهمی می باشد. لطفا با دقت مطالعه نمایید. شرکت Resello ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه های بین المللی که تقریبا تمام دامین های فعال هموطنان ما در این شرکت ثبت شده است به ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution