تکمیل جابجایی سرور

بدینوسیله به اطلاع می رسانیم با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شیواهاست کلیه وب سایت های میزبانی شده توسط ما به سرورهای جدید و بسیار پرقدرت تر منتقل شدند.کلیه وب سایت ها از نظر عملکرد بعد از ... بیشتر »

7th Apr 2019
جابجایی سرور میزبانی وب

به منظور ارتقاء کیفیت خدمات شیوا هاست، سرورهای میزبانی وب جدید بسیار قدرتمند توسط تیم پشتیبانی شیواهاست تهیه شده است. سخت افزار این سرور ها از CPU بسیار قویتر،میزان RAM بیشتر و هاردهای SSD NVME که ... بیشتر »

19th Mar 2019
تایید شماره موبایل مشتریان

کلیه مشتریان شیواهاست بایستی نسبت به تایید شماره تلفن همراه خود از طریق ثبت کد تایید اتوماتیک در ناحیه کاربری اقدام نمایند. درحال حاضر برای ورود به صفحه "سرویس های من" این گزینه اجباری شده است و ... بیشتر »

5th Mar 2019
بروزرسانی سیستم ناحیه کاربری

سیستم مدیریت کاربران و ناحیه کاربری شیواهاست ( اسکریپت WHMCS ) به آخرین نسخه ارتقاء یافت. در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد ناحیه کاربری ( به عنوان مثال اختلال درگاه پرداخت ) حتما با پشتیبانی ... بیشتر »

14th Feb 2019
بروزرسانی نرم افزاری سرور های میزبانی وب

بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که نرم افزار های مورد استفاده در سرورهای میزبانی وب آپدیت شده اند. هم اکنون می توانید یکی از 3 نسخه 5.6 و 7.0 و یا 7.2 از php را برای سایت خود انتخاب نمایید. ... بیشتر »

11th Feb 2019
افزایش تعرفه سرویس های میزبانی وب

بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان همراه شیواهاست میرسانیم بدلیل افزایش هزینه های نگهداری و پشتیبانی سرور ها و ارائه کیفیت مناسب، تعرفه سرویس های میزبانی وب شیواهاست به میزان مناسبی افزایش یافته ... بیشتر »

2nd Feb 2019
انتقال دفتر شیوا هاست به تهران

بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که در روزهای اخیر درگیر انتقال دفتر شیوا هاست از جزیره زیبای کیش به تهران می باشیم و ممکن است تاخیر هایی در پاسخ به درخواست های پشتیبانی ایجاد شود که بابت آن ... بیشتر »

26th Jan 2019
بروز رسانی ناحیه کاربری شیوا هاست

با سلام، سیستم ناحیه کاربری شیوا هاست به آخرین نسخه WHMCS ارتقاء پیدا کرد. همکاران ما همه تلاش خود را در انجام بدون مشکل این بروزرسانی کرده اند. اما خواهشمندیم چنانچه شما کاربران عزیز مشکلی در ... بیشتر »

8th Oct 2017
اطلاعیه 2: انتقال دامین های بین المللی

با سلام به همراهان عزیز شیوا هاست همانطور که پیشتر به اطلاع رساندیم بایستی دامین های بین المللی از رجیسترر فعلی که شرکت Resello می باشد به دلیل مشکلات تحریم خارج شود. پس از بررسی های بسیار شرکت atak ... بیشتر »

26th Aug 2017
اطلاعیه 1: مشکل تحریم دامین های بین المللی

این پیام حاوی مطالب و نکات بسیار مهمی می باشد. لطفا با دقت مطالعه نمایید. شرکت Resello ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه های بین المللی که تقریبا تمام دامین های فعال هموطنان ما در این شرکت ثبت شده است به ... بیشتر »

24th Jul 2017

Powered by WHMCompleteSolution