Feb 14th رونمایی از قالب جدید کنترل پنل دایرکت ادمین

قالب جدید کنترل پنل میزبانی وب DirectAdmin بطور کامل توسط تیم طراحی شیوا هاست آماده و قابل استفاده شده است. این قالب بر پایه Bootstrap راه اندازی شده و کاملا ریسپانسیو و قابل استفاده در موبایل می باشد. ... بیشتر »

Dec 30th 16 دامنه ir رایگان برای 16 نفر

شیوا هاست به مناسبت آغاز سال 2016 میلادی به 16 نفر که در ساعات اولیه سال 2016 متقاضی ثبت دامنه ir باشند هدیه ثبت رایگان می دهد! کد تخفیف جهت ثبت دامنه رایگان: year2016 جهت استفاده به موقع از این کد تخفیف و ... بیشتر »

Dec 16th طرح یلدای شگفت انگیز

تخفیف 50% ویژه شب یلدا از تاریخ 28 آذر ماه لغایت 3 دیماه از طریق کد تخفیف Yalda94 در دسترس مشتریان گرامی می باشد. این طرح برای سرویس های میزبانی وب 250 ، 500 ، 1000 ، 2000 و 5000 مگابایت شیوا هاست در نظر گرفته شده ... بیشتر »

Dec 14th افزایش تعرفه های ثبت دامین

بدینوسیله به اطلاع می رسانیم با توجه به افزایش قیمت ارز در هفته های گذشته اجبارا افزایش اندکی در تعرفه های ثبت و تمدید دامین در شیواهاست اعمال شده است. در چند هفته گذشته با امید به بازگشت نرخ ... بیشتر »

Nov 18th تغییر آدرس دسترسی ناحیه کاربری شیوا هاست

به دلیل افزایش امنیت ناحیه کاربری آدرس این بخش به SubDomain جداگانه ای روی سرویس هاست متفاوتی از وب سایت اصلی شیواهاست منتقل شد  و از این به بعد از لینک http://clients.shivahost.net در دسترس شما می باشد.

Nov 9th شیوا هاست بزودی در جزیره زیبای کیش

با توجه به نقل مکان مدیریت شیوا هاست به جزیره زیبای کیش و انتخاب این شهر به عنوان محل زندگی، بزودی فعالیت این موسسه در این منطقه آغاز خواهد شد.فعالیت شیوا هاست در شهر تهران همچنان ادامه دارد و ... بیشتر »

Nov 8th فعال شدن ارتباط امن https کنترل پنل هاست

جهت فراهم نمودن امنیت بیشتر، پروتکل امنیتی SSL برای اتصال کاربران به کنترل پنل Direct Admin در سرویس های میزبانی وب فعال شد و کاربران از طریق آدرس https وارد محیط مدیریت هاست خود خواهند شد. برای برقراری ... بیشتر »

Nov 7th راه اندازی مجدد درگاه پرداخت آنلاین زرین پال

سرویس درگاه پرداخت آنلاین زرین پال مجددا به عنوان درگاه پرداخت رزرو راه اندازی شد. این درگاه برای مشتریانی که حساب کیف پول زرین پال فعال دارند انتخاب بسیار مناسبی می باشد.همچنین در زمان بروز ... بیشتر »

Nov 3rd راه اندازی سرویس اطلاع رسانی sms شیوا هاست

سرویس اطلاع رسانی از طریق پیامک برای مشتریان راه اندازی شد، بدین ترتیب مشترکین شیوا هاست از طریق sms نسبت به وضعیت صورتحساب ها و سرویس های خود مطلع خواهند شد.جهت دریافت sms های اطلاع رسانی نسبت به ... بیشتر »

Oct 23rd نسخه موبایل ناحیه کاربری

مشتریان گرامی، در نسخه جدید ناحیه کاربری شیوا هاست، نسخه موبایل  این قسمت که از لینک www.shivahost.net/portal در دسترس شما هست بطور کامل بهینه و ریسپانسیو شده است که می توانید از آن روی دستگاه های همراه ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution